Zpět    SK Billiard Club Broumov

DatumNázevhraTeamON-LINE
08.12.2019  NE  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
Biliárový klub Orlice 1996 z.s. B

07.12.2019  SO  13:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
AKK 95 Ronov nad Doubravou A
zápis Odehrané partie 
07.12.2019  SO  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
AKK 95 Ronov nad Doubravou B
zápis Odehrané partie 
30.11.2019  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Starý Harcov Liberec A
zápis Odehrané partie 
23.11.2019  SO  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
zápis Odehrané partie 
17.11.2019  NE  10:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
TJ Sokol Hradec Králové C
zápis Odehrané partie 
16.11.2019  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Náchod A
zápis Odehrané partie 
10.11.2019  NE  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Sokol Hradec Králové C
zápis Odehrané partie 
03.11.2019  NE  10:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Lokomotiva Trutnov A
zápis Odehrané partie 
02.11.2019  SO  10:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Lokomotiva Trutnov A
26.10.2019  SO  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Sokol Hradec Králové A
zápis Odehrané partie 
12.10.2019  SO  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
zápis Odehrané partie 
06.10.2019  NE  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
Lokomotiva Pardubice A
zápis Odehrané partie 
28.09.2019  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Sokol Hradec Králové A
zápis Odehrané partie 
22.09.2019  NE  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
TJ Sokol Hradec Králové C
zápis Odehrané partie 
19.09.2019  ČT  16:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/Malý stůlTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
zápis Odehrané partie 
22.08.2019  ČT  19:30Pavel 693B/210 x 105 cmOdehrané partie 
10.08.2019  SO  17:00Dědkův memorial1B/210 x 105 cmOdehrané partie 
08.06.2019  SO  14:00Turnaj pro veřejnost 2019 - fináleVH/210 x 105 cmZápis Odehrané partie 
08.06.2019  SO  09:00Turnaj pro veřejnost 2019 - skupinyVH/210 x 105 cmTabulky Odehrané partie 
19.04.2019  PÁ  15:0020. ročník Velikonočního turnaje v jednobandu - play off1B/210 x 105 cmZápis Odehrané partie Ano
19.04.2019  PÁ  10:0020. ročník Velikonočního turnaje v jednobandu - skupiny1B/210 x 105 cmTabulky Odehrané partie Ano
24.03.2019  NE  13:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
zápis Odehrané partie Ano
23.03.2019  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Starý Harcov Liberec A
zápis Odehrané partie Ano
17.03.2019  NE  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
Lokomotiva Pardubice A
zápis Odehrané partie Ano
16.03.2019  SO  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
AKK 95 Ronov nad Doubravou B
zápis Odehrané partie Ano
16.02.2019  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
SKK Dvůr Králové nad Labem B
zápis Odehrané partie Ano
10.02.2019  NE  10:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Lokomotiva Trutnov
zápis Odehrané partie Ano
09.02.2019  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Tesla Pardubice
zápis Odehrané partie Ano
03.02.2019  NE  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Starý Harcov Liberec
zápis Odehrané partie Ano
27.01.2019  NE  10:00VČ - 3B 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
zápis Odehrané partie Ano
26.01.2019  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Sokol Hradec Králové
zápis Odehrané partie Ano
20.01.2019  NE  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
zápis Odehrané partie Ano
19.01.2019  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Náchod C
zápis Odehrané partie Ano
13.01.2019  NE  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Sokol Hradec Králové A
zápis Odehrané partie Ano
05.01.2019  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
DTJ Holice
zápis Odehrané partie Ano
02.12.2018  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí C
zápis Odehrané partie Ano
01.12.2018  SO  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
Lokomotiva Pardubice B
zápis Odehrané partie Ano
25.11.2018  NE  10:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
zápis Odehrané partie Ano
25.11.2018  NE  13:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
SKK Dvůr Králové nad Labem B
zápis Odehrané partie Ano
24.11.2018  SO  10:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
SKK Dvůr Králové nad Labem
zápis Odehrané partie Ano
17.11.2018  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru B
zápis Odehrané partie Ano
11.11.2018  NE  10:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Sokol Hradec Králové B
zápis Odehrané partie Ano
28.10.2018  NE  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
AKK 95 Ronov nad Doubravou A
zápis Odehrané partie Ano
27.10.2018  SO  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
Biliárový klub Orlice 1996 z.s. B
zápis Odehrané partie Ano
21.10.2018  NE  13:00VČ - 3B 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí B
zápis Odehrané partie Ano
14.10.2018  NE  13:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí A
zápis Odehrané partie Ano
13.10.2018  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club B
TJ Sokol Hradec Králové B
zápis Odehrané partie Ano
30.09.2018  NE  09:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí C
zápis Odehrané partie Ano
16.09.2018  NE  10:00VČ - TD 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club A
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou A
zápis Odehrané partie Ano
03.09.2018  PO  10:00VČ - TD 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmTJ Slovan Broumov SK Billiard Club C
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
zápis Odehrané partie Ano
18.08.2018  SO  16:001B - DĚDEK1B/210 x 105 cmTabulky Odehrané partie Ano
31.03.2018  SO  14:3019. ročník Velikonočního turnaj v jednobandu - finále1B/210 x 105 cmZápis Odehrané partie Ano
31.03.2018  SO  09:0019. ročník Velikonočního turnaj v jednobandu - skupiny1B/210 x 105 cmTabulky Odehrané partie Ano
18.03.2018  NE  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Náchod C
zápis Odehrané partie Ano
11.03.2018  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru B
zápis Odehrané partie Ano
10.03.2018  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
DTJ Holice B
zápis Odehrané partie Ano
04.03.2018  NE  10:00VČ - 3B 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
TJ Lokomotiva Trutnov A
zápis Odehrané partie Ano
25.02.2018  NE  13:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Tesla Pardubice A
zápis Odehrané partie Ano
25.02.2018  NE  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Tesla Pardubice A
zápis Odehrané partie Ano
17.02.2018  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
SK Billiard Club Broumov B
zápis Odehrané partie Ano
03.02.2018  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
SKK Dvůr Králové nad Labem B
zápis Odehrané partie Ano
21.01.2018  NE  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Sokol Hradec Králové B
zápis Odehrané partie Ano
07.01.2018  NE  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí B
zápis Odehrané partie Ano
06.01.2018  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
DTJ Holice A
zápis Odehrané partie Ano
28.12.2017  ČT  16:00Vánoční 1B 2017 - skupiny1B/210 x 105 cmTabulky Odehrané partie Ano
16.12.2017  SO  10:00VČ - 3B 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí B
zápis Odehrané partie Ano
10.12.2017  NE  10:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou A
zápis Odehrané partie Ano
09.12.2017  SO  10:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Sokol Hradec Králové B
zápis Odehrané partie Ano
03.12.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru B
zápis Odehrané partie Ano
02.12.2017  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
zápis Odehrané partie Ano
18.11.2017  SO  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
SKK Dvůr Králové nad Labem
zápis Odehrané partie Ano
12.11.2017  NE  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov
SKK Dvůr Králové nad Labem
zápis Odehrané partie Ano
22.10.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
SK Billiard Club Broumov C
zápis Odehrané partie Ano
15.10.2017  NE  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Lokomotiva Trutnov B
zápis Odehrané partie Ano
14.10.2017  SO  10:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
zápis Odehrané partie Ano
08.10.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
DTJ Holice A
zápis Odehrané partie Ano
07.10.2017  SO  10:00VČ - 3B 4.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
SKK Dvůr Králové nad Labem B
zápis Odehrané partie Ano
29.09.2017  PÁ  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
DTJ Holice B
zápis Odehrané partie Ano
24.09.2017  NE  10:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
AKK 95 Ronov nad Doubravou
zápis Odehrané partie Ano
23.09.2017  SO  10:00VČ - 3B 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
zápis Odehrané partie Ano
16.09.2017  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
zápis Odehrané partie Ano
10.06.2017  SO  10:00Turnaj pro veřejnost 2017VH/210 x 105 cmzápis Tx3S1S Odehrané partie Ano
09.04.2017  NE  09:00VČ - 3B 1.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Sokol Hradec Králové
SKK Dvůr Králové nad Labem
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
SK Billiard Club Broumov A
zápis Odehrané partie Ano
08.04.2017  SO  09:00VČ - 3B 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm3B/210 x 105 cmTJ Tesla Pardubice
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
SK Billiard Club Broumov B
zápis Odehrané partie Ano
02.04.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
zápis Odehrané partie Ano
01.04.2017  SO  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
TJ Sokol Hradec Králové B
zápis Odehrané partie Ano
26.03.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
zápis Odehrané partie Ano
18.03.2017  SO  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
zápis Odehrané partie Ano
04.03.2017  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
TJ Sokol Hradec Králové C
zápis Odehrané partie Ano
25.02.2017  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
DTJ Holice B
zápis Odehrané partie Ano
04.02.2017  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
DTJ Holice A
zápis Odehrané partie Ano
29.01.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru B
zápis Odehrané partie Ano
22.01.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov B
SK Billiard Club Broumov C
zápis Odehrané partie Ano
21.01.2017  SO  10:00VČ - TD 2.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov A
SKK Dvůr Králové nad Labem B
zápis Odehrané partie Ano
15.01.2017  NE  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
TJ Náchod D
zápis Odehrané partie Ano
07.01.2017  SO  10:00VČ - TD 3.třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cmTD/210 x 105 cmSK Billiard Club Broumov C
DTJ Holice A
zápis Odehrané partie Ano